Co nowego? Nad czym aktualnie pracujemy?

Aktualności

29/012021

Informacja o wsparciu PFR

Informujemy, że PRIMTECH Szymon Kita uzyskał Subwencję Finansową w ramach wsparcia udzielonego przez Polski Fundusz Rozwoju (Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm).
15/052020

Nowe wizualizacje

W zakładce PROJEKTY zostały dodane wizualizacje naszego najnowszego projektu, którego przedmiotem jest zagospodarowanie terenu i budynków klubowych na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego w Sosnowcu, obejmującego następujące obiekty : przebudowę boiska piłkarskiego budowę bieżni 2 torowej budowę budynku klubowego budowę pomocniczego budynku obsługowego kibiców gospodarzy budowę pomocniczego magazynu na sprzęt i budynku obsług. kibiców gości budowę altany śmietnikowej budowę trybuny zadaszonej zadaszonej budowę trybuny dla kibiców gości budowę boiska treningowego do piłki nożnej budowę boiska uniwersalnego przebudowę kortów tenisowych budowę parkingu dla personelu budowę parkingu dla autokaru budowę parkingu dla kibiców.
05/052020

Informacja o wsparciu PFR

Informujemy, że PRIMTECH Szymon Kita uzyskał Subwencję Finansową w ramach wsparcia udzielonego przez Polski Fundusz Rozwoju (Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm).
17/032020

Bieżąca działalność

W PRIMTECH trwa obecnie finalizacja kilku projektów: dokonujemy ostatnich poprawek, drukujemy, składamy i oddajemy inwestorom. Wkrótce na stronie pojawią się nowe wizualizacje. Na bieżąco o projektach i ich realizacjach, informujemy również na koncie PRIMTECH na Facebooku, gdzie znajdą Państwo także zdjęcia ukończonych obiektów - serdecznie zapraszamy!
01/052019

Zakończone prace nad projektem sportowym

W zakładce "Projekty" przedstawiamy, właśnie ukończony, projekt obejmujący salę sportową wraz z zapleczem i salą fitness oraz siłownią. Budynek składa się z dwóch brył: główna będąca jednonawową halą z dachem jednospadowym zawierającą w sobie płytę boiska, druga dwukondygnacyjna z dachem płaskim zawierającą w sobie zaplecze szatniowo-sanitarne.
01/052019

Nowe boisko w Radzionkowie zostało oficjalnie otwarte

Przy ulicy Knosały w Radzionkowie, oddano do użytku nowe boisko piłkarskie, zaprojektowane przez PRIMTECH. Będzie ono służyło młodzieży szkolnej oraz klubom sportowym m.in. Ruchowi Radzionków.PRIMTECH życzy wielu wygranych spotkań!
01/052019

Plac zabaw ze śląskim akcentem

Przy ul. Pastuszki w Opatowicach, dzielnicy Tarnowskich Gór, praktycznie ukończona jest już inwestycja zaprojektowana przez PRIMTECH: skwer z placem zabaw oraz nowe miejsca parkingowe. W ubiegłym tygodniu na miejscu pojawiła się, jako ostatni element, kolorowa nawierzchnia poliuretanowa. Wymagane prawem odbiory powinny zakończyć się jeszcze jeszcze przed świętami.
Kontakt

Zacznijmy nowy projekt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą: zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Państwa plany i założenia inwestycyjne oraz dołożymy wszelkich starań, aby je zaprojektować. Oferujemy szeroki zakres usług świadczonych przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

DANE FIRMY

PRIMTECH Szymon Kita
ul. Sienkiewicza 4/6
42-600 Tarnowskie Góry
NIP 6452222848
REGON 278301890